TD SYNNEX získala distribuci Barco ClickShare v Česku a na Slovensku

TD SYNNEX získala distribuci Barco ClickShare v Česku a na Slovensku

Praha, 7. května 2024 – Společnost TD SYNNEX se stala v Česku a na Slovensku prvním a jediným distributorem bezdrátového konferenčního řešení Barco ClickShare. TD SYNNEX partnerům zaručí velmi rychlou dostupnost z panevropského distribučního skladu v Boru u Tachova a přístup ke kompletnímu sortimentu Barco ClickShare.

Barco ClickShare je výhradně bezdrátový konferenční systém umožňující bezproblémové propojení zařízení v zasedací místnosti při videokonferencích nebo prezentacích. S Barco ClickShare lze využít stávající vybavení místnosti. Zaměstnanec přijde do místnosti s vlastním notebookem a systém ho jediným kliknutím bezdrátově připojí například k centrální obrazovce, kameře a reproduktorům. Komplexnější řešení pak představuje Barco ClickShare Bar, all-in-one videobar, který spojuje všechny funkce spolupráce, zvuku, videa do jednoho zařízení a umožňuje bezdrátové konference s jakoukoli platformou (Teams, Zoom, Webex apod.).

„Uživatelé ocení, že bezdrátové řešení umožňuje ze zasedaček navždy vymýtit zamotané kabely a různé adaptéry. ClickShare Bar navíc kromě špičkové kvality obrazu a zvuku disponuje i vysokou mírou bezpečnosti, protože veškerá data přenáší šifrovaně,“ popisuje Adam Kuba, produktový manažer, speciální audiovizuální divize TD SYNNEX Maverick.

Českým a slovenským partnerům přinese TD SYNNEX především dostupnost a rychlé dodávky Barco ClickShare z velkého panevropského skladu v Boru u Tachova. „Díky němu jsme schopni dodávat do druhého dne. Barco ClickShare sklízí velké úspěchy v severských zemích, proto jsme rádi, že se v rámci NorthEast regionu TD SYNNEX distribuce rozšiřuje i do Česka a na Slovensko,“ dodává Adam Kuba.

TD SYNNEX nyní ve své pražské centrále připravuje prostor, kde bude moci všechny výhody a funkcionality Barco ClickShare prezentovat naživo. Novinku v portfoliu představí zákazníkům a partnerům také prostřednictvím webinářů.

O společnosti TD SYNNEX

TD SYNNEX (NYSE: SNX) je předním globálním distributorem a agregátorem řešení pro ekosystém IT. Jsme inovativní partner, který pomáhá více než 150 000 zákazníkům ve více než 100 zemích maximalizovat hodnotu investic do technologií, prokazovat obchodní výsledky a otevírat růstové příležitosti. Společnost se sídlem v Clearwateru na Floridě a ve Fremontu v Kalifornii zaměstnává přibližně 23 500 pracovníků, kteří se věnují spojování podmanivých IT produktů, služeb a řešení od více než 1 500 nejlepších dodavatelů technologií ve své třídě. Naše portfolio edge-to-cloud je ukotveno v dynamicky rostoucích technologických segmentech, včetně cloudu, kybernetické bezpečnosti, big data/analytiky, IoT, mobility a modelu „everything as a service“. Společnost TD SYNNEX se zavázala sloužit zákazníkům a komunitám. Věříme, že můžeme mít pozitivní dopad na obyvatele a naši planetu, protože záměrně jednáme jako zodpovědný člen společnosti. Usilujeme o to, abychom byli rozmanitým a inkluzivním zaměstnavatelem s příležitostmi pro talenty napříč IT ekosystémem. Pro více informací navštivte www.TDSYNNEX.com, nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, LinkedIn, Facebook a Instagram.

 

O společnosti Barco

Barco se sídlem v Kortrijku (Belgie) je globální společností s vedoucím postavením v oblasti vizualizace, sítí a technologií pro spolupráci. Její inovativní řešení jsou hnací silou pokroku na trzích zdravotnictví, podniků a zábavy. Jádrem úspěchu společnosti Barco je více než 3 000 oddaných „vizionářů“, z nichž každý vášnivě přispívá k prosazování změn prostřednictvím technologií. Společnost Barco, kótovaná na burzách Euronext (BAR), Reuters (BARBt.BR) a Bloomberg (BAR BB), realizovala v roce 2023 tržby ve výši 1 050 milionů eur. Další informace naleznete na stránkách www.barco.com nebo na sociálních sítích XLinkedInYouTubeInstagram, and Facebook.

Image
Zuzana Plzenská
Zuzana Plzenská
Marketing Manager
TD SYNNEX
Všechny tiskové zprávy