Tipy a triky

Posuňte váš obchod na vyšší úroveň

Výhody propojení serverů Dell PowerEdge a Microsoft SQL 2022

Microsoft SQL Server 2022 je výkonný a spolehlivý databázový server, který nabízí řadu výhod a přínosů pro firmy a organizace.

Za nákup Dell v TD SYNNEX do Málagy!

Nakupujte od 1. 4. do 30. 9. 2024 Dell servery a storage od TD SYNNEX a získejte šanci vyhrát účast na nezapomenutelné akci ve španělské Málaze!

Jak zvýšit bezpečnost serverů Dell PowerEdge s operačním systémem Windows Server 2022?

V cloudu je dnes nezbytné rozdělení IT infrastruktury a řešení bezpečnosti. Přečtěte si, jak správně řešit tyto výzvy a jak začít od základů vlastního hardwaru.

Chcete uspět v cloudu? Spojte se s TD SYNNEX a rozšiřte své podnikání o nabídku AWS

Jestli na něčem dnešní technologický svět stojí, tak na cloudových službách. Jak je ale začít nabízet svým zákazníkům a kterou z nich doporučit? Staňte se partnerem TD SYNNEX a přidejte do svého portfolia cloudové služby Amazon Web Services. Proč byste si nás měli vybrat jako svého AWS distributora?
 

Procesory AMD EPYC™ řady 9004 v serverech Dell PowerEdge

Servery Dell PowerEdge s procesory AMD jsou již dlouholetou stálicí na trhu. Výrobce Dell Technologies průběžně rozšiřuje nabídku procesorů v serverech typu R6615/R6625/R7515/R7525, které až dosud využívaly procesory AMD EPYC 9004 (Genoa a Genoa-X), postavené na architektuře Zen 4 se socketem SP5. Nabídka těchto typů procesorů je nyní rozšířena o EPYC 9004 (Bergamo), které navyšují maximální počet jader z 96 na až 128.

Seznamte se s Dell APEX Cloud Platform for Microsoft Azure

Každý, kdo se pohybuje ve světě IT, již slyšel o cloudových službách, privátním cloudu, hybridním cloudu, multicloudu, on-premise a off-premise řešeních a podobně. Ne vždy se jedná o jednoduché a levné implementace, snadné na správu i pochopení. Dell APEX Cloud Platform pro Microsoft Azure je řešení vyvinuté ve spolupráci firem Microsoft a Dell Technologies s cílem usnadnit přechod z lokálního datacentra do prostředí hybridního (multi)cloudu a optimálně využívat kombinaci cloudového a on-premise prostředí.

Lookout – Účinná ochrana mobilních zařízení

Lookout je celosvětovou špičkou v oblasti zajištění kyberbezpečnosti. Seznamte se blíže s Lookout Mobile Endpoint Security (MES) pro zajištění kybernetické bezpečnosti mobilních zařízení s operačním systémem iOS, Android nebo Chrome OS. Spojením Lookout MES s kvalitním Mobile Device Management významně zvýšíte úroveň zabezpečení mobilních bodů v síti.

Výhody spolupráce s TD SYNNEX v oblasti AWS

Proč si vybrat jako svého AWS distributora TD SYNNEX? Přečtěte si více o výhodách spolupráce s námi, našich kompetencích, certifikacích a partnerských programech v této oblasti.

OEM operační systémy Microsoft Windows Server 2022

Je několik cest, jak zakoupit legální licenci k používání Microsoft Windows Server operačního systému a jednou z nich je tzv. OEM licence. Jaké výhody přináší uživateli licence typu OEM?