Volume. Value. Vy.

Jsme jediným IT distributorem a agregátorem řešení pro IT ekosystém na českém trhu, který nabízí propojení světa broadline distribuce (Volume) a distribuce s přidanou hodnotou (Value). Díky našim mimořádným znalostem, dlouhodobým zkušenostem
i globální síle na trhu dokážeme poskytnout personalizovaná řešení šitá na míru našim zákazníkům (Vy).

S námi zvládnete složité IT výzvy

S námi zvládnete složité IT výzvy

Svět IT technologií a distribuce se mění tak rychle, že je stále důležitější mít na své straně dlouhodobého a spolehlivého partnera odhodlaného pro vás v každém okamžiku vymyslet nejlepší řešení. Naším cílem je podporovat vás, abyste dosahovali skvělých výsledků.

Ideální kombinace řešení

Každý výrobce z našeho portfolia nabízí spoustu užitečných produktů a služeb, které se stále častěji doplňují, než aby si konkurovaly. Naši odborníci se soustředí na hledání právě těchto překryvů a doporučení ideálních řešení, které budou pro vás, potažmo vaše koncové uživatele nejvyšší možnou přidanou hodnotou.

Nejširší portfolio a expertní tým

Nabídneme vám vše od kancelářské myši až po komplexní sofistikovaná řešení firemní infrastruktury. Můžete se opřít
o naše odborníky, kteří detailně znají námi nabízené produkty
a značky, a využívat komfort veškeré předprodejní i poprodejní péče, včetně záruk a obchodních podmínek, které byste jinde jen těžko hledali.

Ideální kombinace řešení
Ideální kombinace řešení

Realizace komplexních projektů

Podpoříme vás v realizaci náročných IT projektů, od jejich přípravy, návrhu a presales aktivit až po samotnou realizaci řešení a jeho následnou podporu.  Orientujeme se na technologické trendy – datovou analytiku, cloudová řešení na míru, IT bezpečnost a další. Spolehnout se na nás můžete také
v oblastech financování, marketingových služeb nebo vzdělávání.

Naše portfolio Staňte se naším partnerem TD SYNNEX Academy